Radiesse - Wypełniacz Tkankowy

Nowy materiał do iniekcji o działaniu wypełniającym i jednocześnie biorewitalizującym, oparty na hydroksyapatycie wapnia. Daje widoczny od razu efekt wypełniający, uruchamiając dodatkowo długotrwały proces biorewitalizacji prowadzony własnymi siłami organizmu.

Podstawą działania preparatu są cząstki hydroksyapatytu wapnia - CaHA, które tworzą podstawę dla wytwarzanych naturalnie przez ciało cząstek kolagenu. Ten sam składnik, który jest wykorzystywany w wypełniaczu tkankowym Radiesse oraz Crystalys, jest wykorzystywany przez organizm ludzki jako budulec kości. Od lat stosowany w nowoczesnej protetyce dentystycznej, implantologii i ortopedii.

Zalety główne preparatu to całkowita akceptowalność przez organizm ludzki, nietoksyczność i antyalergiczność, którą potwierdza również bogate doświadczenie w przyjmowaniu się implantów stosowanych przez inne gałęzie medycyny. Preparat nie zawiera składników zwierzęcych, w związku z tym nie uczula - dlatego również nie są konieczne testy pod tym względem, które wykonuje się w przypadku konkurencyjnych preparatów.

Zabieg z wykorzystaniem wypełniacza tkankowego Radiesse, bądź Crystalys to w pełni bezinwazyjny, nie chirurgiczny i nowoczesny rodzaj wypełniania zmarszczek. Stosowany głównie do likwidowania zmarszczek twarzy, zwłaszcza w okolicach żuchwy, oczu, nosa i warg.

Efekty, które można osiągnąć przy wykorzystaniu tego zabiegu są długotrwałe i bezpieczne. Wyróżnikami tego preparatu w porównaniu do obecnie dostępnych wypełniaczy na rynku to głównie wyjątkowa wytrzymałość i uniwersalność zastosowań. Czas utrzymywania efektu to ok 18 miesięcy.

Cena


1 ampułka 1500 zł

Zabiegi estetyczne wykonuje w naszym gabinecie lekarz.