Pyruvic Peel P pH 1.00

Dzięki szybkiej penetracji do skóry właściwej kwas pirogronowy pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych, zbliżonych do tych, jakie dają agresywne zabiegi złuszczające. Działa złuszczająco, stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikoprotein w większym stopniu niż kwas glikolowy. Kwas pirogronowy działa na poziomie naskórka i skóry właściwej. Rozluźnia połączenia pomiędzy korneocytami i przeciwdziała zgrubieniom warstwy rogowej.

Złuszczanie przebiega bez efektu wysuszenia, ponieważ kwas pirogronowy w roztworze wodnym ulega przekształceniu do kwasu mlekowego o właściwościach nawilżających, tworząc na skórze film chroniący ją przed odwodnieniem. Zabieg możemy wzmocnić, łącząc Pyruvic Peel z czystym składnikiem aktywnym -dodatkiem Blask, lub poprzez dodanie substancji na bazie retinolu.

Dodatek Blask - kwas askorbinowy (witamina C) - przeciwdziała uszkodzeniom oksydacyjnym, bierze udział w syntezie kolagenu zwiększając nawilżenie i gładkość skóry, przeciwdziała tworzeniu się wolnych rodników i redukuje zmarszczki. Działanie fotoochronne. Rozjaśnia skórę poprzez hamowanie syntezy melaniny w melanocytach.

Retises nono 1% – linia produktów na bazie retinolu, która wzmacnia i przyspiesza efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych i zwalczających hiperpigmentacje.


W sprzedaży posiadamy produkty Sesderma do pielęgnacji domowej, które utrwalą i wydłużą efekty zabiegów.Ceny


Cena zależy od użytego stężenia kwasu i ilości warstw


twarz 120 zł
twarz + dodatek Blask 150 zł
twarz + Retises Nano Peel 170 zł
twarz, szyja 130 zł
twarz, szyja + dodatek Blask 160 zł
twarz, szyja + Retises Nano Peel 180 zł
twarz, szyja, dekolt 160 zł
twarz, szyja, dekolt + dodatek Blask 200 zł
twarz, szyja, dekolt + Retises Nano Peel 210 zł