Pedicure Kosmetyczny

Pielęgnując ciało często zapominamy o stopach, a tymczasem skóra stóp ze względu na swoją specyficzną budowę, gruby naskórek, dużą liczbę gruczołów potowych oraz brak gruczołów łojowych wymaga odpowiedniej, regularnej pielęgnacji.

Bardzo często popełnianym błędem w pielęgnacji stóp jest wielokrotne, a nawet codzienne ścieranie skóry pumeksem czy tarką. Usuwana w ten sposób skóra jeszcze bardziej narasta i twardnieje. W związku z tym praktyki takie są jak najbardziej niewskazane, gdyż uzyskuje się odwrotny skutek od zamierzonego - efekt twardej, żółtej, narośniętej, a czasem pękającej skóry, która sprawia ból przy chodzeniu i powoduje brak komfortu w dotyku.

Profesjonalny pedicure odświeża, przynosi ulgę stopom i sprawia, że zawsze wyglądają na zdrowe i zadbane. Podczas zabiegu w bezpieczny sposób pozbywamy się zrogowaciałego i zgrubiałego naskórka , odsuwamy i wycinamy skórki oraz nadajemy odpowiednią długość i kształt paznokciom. Możemy również dowolnie ozdabiać paznokcie przy pomocy tradycyjnych lakierów, lakierów hybrydowych, żelu czy akrylu.

Systematyczna, zalecona pielęgnacja domowa z użyciem odpowiednich preparatów pomoże utrzymać efekty zabiegu i z pewnością pozwoli nam na utrzymanie stóp w dobrej kondycji.

Korzystając z zabiegu pedicure w gabinecie kosmetycznym należy zwrócić szczególną uwagę na to czy do zabiegu wykorzystywane są produkty jednorazowe takie jak rękawiczki, pilniki, nakładki do frezarki czy worki stosowane do miski, w której moczymy stopy. Pamiętajmy, że są to czynniki bardzo istotne i niezbędne, aby oprócz ładnego wyglądu stóp zachować również higienę i zdrowie.

Dla osób ze stopami problematycznymi, u których pojawiają się odciski, wrastające paznokcie, modzele, stany zapalne, czy nagniotki umożliwiamy konsultacje ze specjalistą – podologiem.


Cena


pedicure kosmetyczny, całościowy 66 zł
z malowaniem (lakier OPI) 88 zł
z hybrydą 110 zł

pedicure częściowy (opracowanie paznokci) 30 zł
z malowaniem (lakier OPI) 45 zł
z hybrydą 60 zł

pedicure japoński 55 zł
żelowanie paznokci u stóp 60 zł
rekonstrukcja uszkodzonego paznokcia 15 - 25 zł
pedicure Spa (peeling + masaż + maska
+ opiłowanie paznokci)
60 zł