Poznaj nasze specjalistki

Witamy w KM Beauty – Kosmetyka Michalik i zapraszamy na chwilę wytchnienia od codzienności w naszej rodzinnej przystani piękna ! Jesteśmy firmą rodzinną, która poszczycić się może kilkunastoletnim doświadczeniem i pasją do piękna, zdrowia i kosmetyki przekazywaną z matki na córkę.

Każda z nas posiada cząstkę urody, zmysłowości i czaru Afrodyty. Cała sztuka polega na tym aby umieć je w sobie odkryć.

W naszym Gabinecie właśnie tym się zajmujemy – wydobywamy i podkreślamy piękno kobiecej urody. Korzystamy z nowoczesnych technik i zabiegów, ale nie zapominamy także o cudownych właściwościach i niezaprzeczalnej skuteczności terapii naturalnych.

Gwarantujemy najwyższej jakości usługi z zakresu całej kosmetologii pielęgnacyjnej, medycznej, medycyny estetycznej i stylizacji paznokci.

Podczas każdej pierwszej wizyty w Naszym gabinecie przeprowadzamy szczegółowy wywiad, w trakcie którego dowiesz się czego potrzebuje Twoja skóra, a czego absolutnie powinnaś unikać. Wytłumaczymy dlaczego jeden zabieg nie jest tak skuteczny jak jego cała seria oraz podpowiemy jaki zabieg wystarczy zrobić raz na jakiś czas, aby uzyskać pożądany efekt.

Wszystkie nasze zabiegi wykonuje wykwalifikowany personel, w skład którego wchodzi:

Ilona Michalik
Kosmetyczka
team
mgr Natalia Michalik
Kosmetolog
team
Paulina Michalik
Kosmetyczka
team