Nożyczki liftingujące

Nożyczki liftingujące to długo oczekiwane urządzenie oferujące zabiegi, które w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny „wycinają” zmarszczki, napinają i ujędrniają skórę. Do tej pory nie istniał zabieg, który działa tak kompleksowo na skórę i mięśnie, dający spektakularne efekty w krótkim czasie. Przywraca on witalność i energię komórkom, stymuluje ich odnowę, wzmacnia i regeneruje mięśnie.

Jak działają Nożyczki Liftingujące?

Bioprądy wzmacniają mięśnie, polepszają ich jędrność i elastyczność. Zwiększenie masy mięśniowej automatycznie skutkuje polepszeniem napięcia i wygładzeniem skóry. Biolifting polega na stymulacji zachodzącej na poziomie skóry właściwej.

Podczas bioliftingu następuje stopniowa odnowa komórek, które z różnych przyczyn uległy destrukcji. Zwiększa on syntezę kolagenu, elastyny i energii komórkowej, redukując zmarszczki i przyczyniając się do ogólnej poprawy witalności i metabolizmu skóry. Biostymulajca poprawia także ruch limfy, oczyszcza dogłębnie skórę z zanieczyszczeń, polepszając jej koloryt oraz redukując cienie pod oczami. Znaczne napięcie i gładkość skóry jest odczuwalna i widoczna już po pierwszym zabiegu.

Ceny


zabieg/masaż sondami  
twarz, szyja 88 zł
twarz, szyja, dekolt 100 zł
zabieg z peelingiem i algą  
twarz, szyja 130 zł
twarz, szyja, dekolt 160 zł