Modelowanie i Korekta Ust

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust – korekta ich konturu oraz powiększanie objętości.

Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek . U młodych kobiet i mężczyzn, korekta dotyczy najczęściej mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Do zabiegów korekty kształtu ust stosuje się materiał na bazie kwasu hialuronowego. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia. Efekt powiększenia ust jest całkowicie odwracalny i utrzymuje się zwykle 6~10 miesięcy.

Preparaty używane do zabiegu to STYLAGE LIPS, RESTYLANE LIPS, RESTYLANE KYSSE. To najwyższej klasy preparaty, zwiększające objętość ust, korygujące dysproporcję. Preparaty z gamy STYLAGE zawierają lidokainę - substancja znieczulająca oraz zostały wielokrotnie nagrodzone przez dermatologów.

Cena


jednorazowy zabieg 1100 zł

Zabiegi estetyczne wykonuje w naszym gabinecie lekarz.