Makijaż Ślubny i Okolicznościowy

Makijaż to kobiecość, to styl i szyk, to sztuka kamuflażu, która ma stanowić oprawę dla urody. Dlatego tak ważne jest aby dobrać makijaż odpowiedni na daną okazję – w ciągu dnia subtelny, delikatny, podkreślający naszą urodę, a wieczorem ma zachwycić bardziej odważą stylistyką, która uwolni potencjał kobiecego magnetyzmu.

W dniu ślubu każda panna młoda chce czuć się wyjątkowo i pięknie. Z pewnością przyczyni się do tego profesjonalny makijaż ślubny. Godne polecenia jest skorzystanie z możliwości wykonania makijażu próbnego. Dzięki niemu mamy szansę omówić z makijażystką swoje preferencje i zweryfikować je z wizją profesjonalistki. Makijaż próbny zminimalizuje także ryzyko wszelkich niemiłych niespodzianek w dniu ślubu, kiedy nie będzie już czasu na ustalenia i poprawki.

Nasze makijaże wykonujemy na wysokiej jakości kosmetykach profesjonalnych, gwarantujących maksymalną trwałość, a jednocześnie naturalny wygląd (bez efektu „maski”). Dodatkowo używane przez nas podkłady i pudry posiadają filtry HD, które nadają skórze naturalnego blasku i rozświetlenia, co jest niezwykle pożądane podczas sesji fotograficznych, czy filmowych.


Ceny


makijaż okolicznościowy z ampułką i utrwalaczem 70 zł
makijaż ślubny z ampułką i utrwalaczem 100 zł
makijaż ślubny do sesji 50 zł
makijaż ślubny do sesji + ampułka 60 zł
makijaż ślubny do sesji + utrwalacz 60 zł
makijaż próbny 45 zł
kępki rzęs 1,50 zł / szt
Niedziele i święta - do makijażu doliczamy 10 zł